MAYCAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.
ANASAYFA
NAKLİYE
BAĞLANTILAR
YARARLI BİLGİLER
MEVZUAT
İLETİŞİM
PAYLAŞIMLARINIZ
HAKKIMIZDA

MAYCAN Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. 1994 senesinden itibaren Türk Gümrük Sistemi'ne lisanslı ve patentli Gümrük Müşavirliği hizmeti vermekte olan MAY GÜMRÜK Müşavirliği Ltd. Şti. ’ nin devamı olup.

Uluslararası taşımacılık sektörünün vazgeçilmez bir unsuru olan gümrük hizmetleri profosyenel bir ekibin yönetiminde Türkiye'nin ileri gelen sanayici kuruluşlarına kusursuz bir servis anlayışı ile verilmektedir.

Türk gümrük sisteminin bilgisayar ortamına geçmesi ile birlikte EDI (Electronic Data Interchange) bağlantısı tesis edilerek şirket merkezimizden günün her saati, haftanın her günü beyanname veri girişi ve tescil işlemleri otomasyon sisteminde yapılmaktadır. Böylece gümrük evraklarının denetim altında ve bilinçli, profesyonel yöneticiler tarafından kontrolu sağlanmakta, gümrük veri giriş salonlarında zaman kaybedilmeden işlem tamamlanmaktadır.

Tüm İstanbul gümrüklerinde ayrı ayrı gümrük müşavir yardımcılarından kurulu operasyon ekibi oluşturularak aynı anda bütün gümrüklerde kesintisiz hizmet akışı sağlanmıştır.

By_Stres
ANASAYFAHAKKIMIZDANAKLİYEBAĞLANTILARYARARLI BİLGİLERMEVZUATİLETİŞİMPAYLAŞIMLARINIZ